Karácsonyi meglepetések a Lillafüredi Kalandparkban

img_0155

2016. december 23-án több megyei és miskolci szervezet ( Jam étterem, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés, Rádió M, Magyar Vöröskereszt stb. ) összefogásával 300 megyénkbeli gyermek tölthetett egy tartalmas napot a Lillafüredi Kalandparkban.

Kipróbálták a műfüves pálya lehetőségeit, zenés formációs tánccal küzdötték le a hideget, a meleg büfében melegedtek és finomságokat kóstolgattak, a játszótéren önfeledten játszadoztak, megtapasztalták a vakvezető kutyák felkészültségét, az egykori laktanya épületben kipróbálták a lézerharcot, találkoztak a DVTK válogatott labdajátékosaival, felkészült humorista hozta működésbe a rekeszizmokat, végül a neves színházi művészek előadása után a civil összefogással összegyűjtött ajándékok gazdára találtak. Halmajról 40 általános iskolai diák töltötte kissé fázva, de tele élménnyel e napot. Az utazási költségeket Halmaj Község Önkormányzata fedezte.